‪...‬טוען
 

מומחה Tiki Wiki

אני מספק תמיכה יעילה ועוזר למשתמשים ולקוחות לשלוט בכוחם של Tiki Wiki, מחולל יישומי אינטרנט שלמים. בזכות ניסיוני המוצק וכישורי הניהול אני עוזר ללקוחות לארגן ולהגדיר מפת דרכים מציאותית להובלת הפרויקט בהצלחה.

Tiki Wiki יכול להיות מוגדר מיידית עם תכונות בסיסיות כמו בלוגים או פורומים מוכנים לשימוש. הכוח האמיתי בא לידי ביטוי ברגע שתפעיל תכונות מתקדמות כמו Trackers, CustomSearch, עגלת הקניות, וכו׳. תכונות אלה יחד עם כלים או טכנולוגיות כמו Unified-Index, דירוג & חישוב שדות, Smarty Templates או ElasticSearch מאפשרות בניית מערכת ניהול נתונים חזקה שתהפוך כל פעולה מורכבת לנוחה.

אני משתמש וחבר בקהילת המתכנתים מאז 2004 והייתי Release Coordinator במשך מספר שנים. אני אחד מהמנהלים של Tiki Wiki CMS Groupware (פרויקט קוד פתוח), אני פועל על מנת לארגן את הקהילה המונה מאות מפתחים ברחבי העולם. אני מומחה Tiki Wiki הידע שלי יכול לסייע לארגון שלך להוביל פרויקט באמצעות Tiki Wiki !

סירטוני הדרכות הטיקי שלי אני מפרסם סרטונים חדשים באופן קבוע על מנת לעזור למשתמשים אחרים.

Tiki Wiki diamond logo

שירותי ה-Tiki Wiki שלי

תמיכה בטיקי (חבילה שנתית)

תהנה ממומחה טיקי לצידך!

עם חבילת התמיכה השנתית הזו תוכל ליהנות ממיטב כוחו של טיקי במהירות ובצורה חלקה. הטיקי שלך יהיה יעיל יותר ותמיד זמין. תוכל לפתח את המערכת בבטחה עם מומחה תמיד זמין ללוות אותך.

הטיקי ויקי הקיים שלך ייבדק ויתבצע אופטימיזציה. חקור והתגבר על מכשולים בשימוש לבכל מה שאתה צריך בטיקי.

תמיכה וייעוץ תיקי

שליטה ואופטימיזציה של אתר ציבורי או פרטי באמצעות יישום רב עוצמה כמו טיקי דורש ניסיון וזמן. תיהנה מכישורי והידע מפתח פול סטאק שלי בפיתוח הטיקי שלך ולהרחיבת הפעילויות איליין מהר יותר.

אני בודק את הגדרות המערכת והשרת שלך, אעדכן בקביעות את יישום טיקי שלך ומייעל את הקונפיגורציה. החבילה כוללת שעה תמיכה בחודש בה תוכלו להשתמש לתיקון ושיפור או לייעוץ להרחבת המערכת.

עלות: /month*
התקנה חדשה ואירוח

תן למקצוען להתקין את ה-Tiki Wiki שלך כך שתוכל להתרכז במהות המשימה.

בהתאם לתנאי אחסון ולבקשתך אוכל להתקין חבילה סגורה או גרסת git כדי להקל על העדכונים. אטפל בפרמטרים הראשוניים של Tiki Wiki וניהול קבצים (זיכרון, גודל העלאה, מטמונים וכו׳).

אתן ייעוץ והערכת אפשרויות האירוח לגיבוי, לאוטומציה, לפיקוח ואבטחת מידע.

אחסון חיצוני

כולל הגדרות ראשונות של Tiki Wiki ותמיכה של שעה לבחינת האתר, הגיבוי ותעודת SSL. עמלות של ספק האירוח שלך אינן כלולות.

עלות משוערת: בין שעתיים לארבע שעות
תלוי במגבלות ספק האירוח שלך
יש לי הצעה משתלמת יותר !

כל האמור לעיל אחסון ל12 חודשים על שרת מותאם במיוחד, תעודת SSL, אוטומציה של משימות, תמיכה חודשית של שעה, גיבויים.

עלות: /month *
שידרוג גרסת Tiki Wiki

שדרג בבטחה והפק תועלת מהשיפור החדש שיצא.

פעולה זו דורשת קצת יותר מאשר רק העתקת קבצים. חלק מהטכנולוגיות הכלולות ב-Tiki עשויים להשתנות והגדרת האירוח שלך עשויה לדרוש התאמות.

אם התבנית הגרפית שלך מותאמת אישית יש סיכוי שידרשו תיקונים. זה זמן טוב לנקות ולהעריך את תקינות ה-Tiki והקבצים.

שידרוג גרסת Tiki Wiki

כולל בדיקת שרתים, גיבוי גרסה קודמת, התקנת גרסה חדשה, התאמת תבנית גרפית, אופטימיזציה של בסיס נתונים, ניקוי מדדים כולל הערכת בריאות.

עלות משוערת: בין שעתיים לארבע שעות
תלוי במגבלות ספק האירוח שלך
הצעה מיוחדת עבורך ! ?

כל האמור לעיל אחסון ל12 חודשים על שרת מותאם במיוחד, תעודת SSL, אוטומציה של משימות, תמיכה חודשית של שעה, גיבויים. אטפל בהעברת הנתונים הישנים שלך ב-Tiki בחינם !

עלות: /month *
פתרון בעיות ותמיכה

תקן את ה-Tiki שלך ותתאם לו אופטימיזציה על ידי מומחה ואיש IT .

אתה זקוק לתמיכה טכנית על מנת לגלות מדוע הTiki שלך או פיצ׳ר אינה פועלים כצפוי ? זה עשוי לקרות בגלל הגדרות השרת שלך או שדרוג טרי, תקלה במסד הנתונים, מאינדקס מאוחד פגום וכו׳.

בסכות ניסיון רב בבעיות כאלה אני יכול לעזור ולנקות בעיות כדי שה-Tiki שלך ימלא את תפקידו.

פתרון בעיות ותמיכה

אבדוק את הגדרות השרת, את פרמטרי ה-MySQL/PHP ו-DNS, ואבצע אופטימיזציה ואשדרג במידת האפשר. אבדוק גישה לשרתים לקבצים והרשאותם, אבדוק את מערכות ההגנה של המידע. כולל פתרון תקלות של מודולים, תיקון אינדקס, תיקון הרשאות Tiki, תיקון קוד וכו׳.

לפי שעות עבודה *
תצורות מורכבות ומתקדמות

בדקו את התצורה ואת זרימת העבודה שלכם על ידי משתמש Tiki Wiki מנוסה.

ברור שאתה יודע מה אתה רוצה ואתה יכול להיות בטוח שה-Tiki שלך יכול לעשות את זה, אבל למה להקדיש שעות ללמידה ולנסות את מה שאחרים כבר פיתחו? תן לעיניים של ותיק ב-Tiki לבדוק את העוקבים שלך או את פרמטרי רשימת התוספים.

אתה יכול לסמוך עלי שאביא את הפרויקט שלך לאן שהוא צריך להגיע בכך שאגדיר את ElasticSearch ואתאים עיצוב Bootstrap מודרני (לנייד).

תצורות מורכבות ומתקדמות

שימוש מתקדם ב-List ובlistExecute, עיצוב תבניות Smarty, שילוב Javascript, התקנה ופרמטרים של ElasticSearch, שדות מתמטיים מתקדמים ועוד.

לפי שעות עבודה*
מה לגבי ווב אפ׳ מוכן להפעלה ?

סיכוי טוב שיצרתי אפליקציית רשת מוכנה לשימוש מיידי עם פונקציונליות דומה לפרויקט שלך. בדוק את הרשימה של האפליקציות שלי ובוא נדבר כיצד אנו יכולים להוזיל בעלויות הפריסה!

עלות: /month *
העברת נתונים

אתה רוצה להעביר את הנתונים שלך ל-Tiki?

שלא כמו ב-Tiki, לא כל תוכנה משלבת כלים לייצוא חלק. תוכן טקסט הוא דבר אחד, תמונות הן דבר אחר ויש לקשר בין קבצים לתוכן שלהם. העתק/הדבק? איזה כאב ראש ומניסיון אני יודע שחלק מהנתונים יאבדו.

אני יכול לחקור ולפרט אסטרטגיה מוצלחת להעברת המידע היקר שלך מהמערכת הקודמת שלך ל-Tiki Wiki חדש.

העברת נתונים ל-Tiki Wiki

כולל ייבוא נתונים ממערכת קודמת (Wordpress, Sharepoint וכו׳), הזרקה בתוך מסד הנתונים, העלאת מסמכים ל-Tiki Wiki וכו׳.

לפי שעות עבודה *
מוורדפרס לטיקי ? יש לי תוכנית!

אני מציע להגדיר עבורך Tiki חדש באחד מהשרתים שלי ואעשה את ההעברה בחינם! Check my New Install & Hosting setup plan: /month *

רוצים לשתף משוב? 0 0
תודה על העזרת בשיפור הדף! 🙏
52.205.167.104


השדות המסומנים ב * הם חובה.