אם אינך רוצה לפספס את ההדרכה הבאה שלי וברצונך לקבל הודעה מתי אפרסם, הירשם לערוץ היוטיוב שלי.

קישורים מעניינים:שלום אינטרנט, אני ברנארד ספס, מומחה טיקי

התחלנו מיני סדרה של על פתרון בעיות בטיקי. בסרטונים קודמים ראינו כיצד לבדוק את הגדרות השרת. כעת נבדוק יחד את הגדרות טיקי.
אז בואו נתחיל עם טיקי חדש. אעבור ללוח הבקרה והגדרות והדבר ראשון שכדי לעשות הוא לשנות את ההגדרה מבסיסי להגדרות המתקדמות. על מנת לשמור לשינוי אני צריך להגדיר את השינוי כברירת המחדל. נתחיל בהוספת תכונה כמו עוקבים, פורום. אני לא יודע... ניוזלטר. כן זה מספיק טוב אני מגיש בקשה.

יש לנו כלי בטיקי בפרופילים שעוזר להבין איזה הגשרות השתנו לאחר עדקנת האתר שלכם. אם אני עובר לפרופילים, בכרטיסייה ייצוא, אני יכול לראות את העדפות טיקי בפועל. כעת, אם אסתכל היטב, ניתן לראות איזו תכונה לא הופעלה או הושבתה כברירת מחדל עם ״n״ (לא) או ״y״ (כן) ומה השתנה. שם, על המסך כפי שניתן לראות, מציגים עוקבים וכו'.

דבר נוסף שחשוב מאוד לעשות עכשיו כשאנחנו כאן הוא גם לבדוק דברים כמו יומן המערכת ו מטמון המערכת, אז נקה את כל המטמון כשמשהו לא הולך כפי שציפית, עשה זאת קודם.

דבר נוסף שרואים בלוח הבקרה של ההגדרות הוא יומן המערכת. עכשיו היומן שלי מצומצם מאוד ואין חריגות כאן, אבל חשוב לבדוק אם יששגיות במסד נתונים, או אזהרה כלשהי לגבי הגדרה שלא פועלת כמצופה.

אני מקווה שלמדתם מהסרטון ואם כן בבקשה אתם יודעים מה לעשות לנפץ את כפתור לייק, הירשם ולשתף ברשת החברתית שלך.

נתראה בסרטון הדרכת מהירה על טיקי הבא.
ביי ביי