‪...‬טוען
 

מומחה טיקי ויקי

סירטוני הדרכות הטיקי שלי אני מפרסם סרטונים חדשים באופן קבוע על מנת לעזור למשתמשים אחרים מאמרי תמיכה במערכת טיקי ויקי.

אני מספק תמיכה יעילה ועוזר למשתמשים ולקוחות לשלוט בכוחם של טיקי ויקי, מחולל יישומי אינטרנט. בזכות ניסיוני המוצק וכישורי הניהול אני עוזר ללקוחות לארגן ולהגדיר מפת דרכים מציאותית להובלת הפרויקט בהצלחה.

ניתן לעלות אתר טיקי ויקי במהירות עם תכונות בסיסיות כמו בלוגים או פורומים. אך הכוח האמיתי של התוכנה בא לידי ביטוי ברגע שתפעיל תכונות מתקדמות כמו Trackers, CustomSearch, עגלת הקניות, וכו׳. תכונות אלה יחד עם כלים או טכנולוגיות כמו Unified-Index, דירוג & חישוב שדות, Smarty Templates או ElasticSearch מאפשרות בניית מערכת ניהול נתונים חזקה שתהפוך כל פעולה מורכבת לנוחה.

השירותים אני מספק מכסים את הצרכים של עסקים קטנים/בינוניים או עמותות ליצור, לתמוך, לעדכן ולתחזק פתרון של טיקי ויקי. מפתח פולסטאק, יש לי ניסיון רב בהדרכה ותמיכת המשתמשים, ופתרון בעיות, אופטימיזציה של שרתים והגדרות בסיס נתונים עבור פתרון טיקי ויקי ניהול שיתופי של תוכן. אירוח משותף, ייעודי או בענן, אני משפר הגדרות השרת ואבטחה מידע, בוחן התקנות קיימות, עוזר בעדכוני גרסאות תוכנה. הכישורים שלי מאפשרים לי להציע שירותי הגירה על מנת להעביר תוכן מ-CMS/ERP אחרים לטיקי ויקי.

אני משתמש וחבר בקהילת המתכנתים מאז 2004 והייתי Release Coordinator במשך מספר שנים. אני מכיר היטב טיקי ויקי ואני מספק שירותי פרילנס על מנת עוזר למנהלי מערכת לעדכן או לשדרג מכל גרסה ישנה עד הגרסה הכי מתקד. אני אחד מהמנהלים של Tiki Wiki CMS Groupware (פרויקט קוד פתוח), אני פועל על מנת לארגן את הקהילה המונה מאות מפתחים ברחבי העולם. אני מומחה טיקי ויקי הידע שלי יכול לסייע לארגון שלך להוביל פרויקט באמצעות טיקי ויקי!